Poslední informace k táboru

02.07.2012 13:51

Nakládání beden a ostatních osobních věcí bude v sobotu 7. 6. 2012 od 16:00 hod v Hanychově u klubovny.

Odjezd na tábor bude v neděli 8. 7. 2012 a sraz bude v 8:00 v objektu ČD hned vedle příjezdové haly (zpevněná plocha, vjezd bránou hned vedle pošty). Na tábořiště pojedeme opět auty, protože tam nejed žádný rozumný spoj. 

Nezapomeňte na sraz donést bezinfekčnost, která musí být vyplněna těsně před táborem.

Prosíme vás, aby děti měly své osobní věci dobře sbalené tak, aby se při nakládání nerozpadly. Dále Vás chci poprosit, abyste mi do konce týdne napsali, zda jste ochotni vzít auto a jen s námi v neděli na tábořiště a kolik poberete dalších lidí. Sestavíme z toho, jestli se vejdeme do aut. Kdo budete ochotný a budete chtít pomoci při stavbě týpek v neděli, budeme jedině rádi:-). A to mi prosím také napište.

A poslední věc, někteří z vás nedostali nášivky na kroj, protože nebyli na poslední schůzce apod. Nášivky dostanou děti na táboře a na kroj si je našijí samy (pod našim dohledem).