SKAUTSKÉ ODKAZY

SKAUTLIB

-    Centrum skautingu Libereckého kraje - najdeš tu třeba fotky, seznam středisek na kraji nebo skautské ubytovny v okolí.

Středisko Ještěd

-    Stránky našeho střediska, najdeš tam informace o celostřediskových akcích a různé důležité kontakty a odkazy.

-    Chlapecký oddíl WOSA, se kterým sdílíme klubovnu, často spolupracujeme a občas i chodíme na výpravy.

-    Stránky našich vlčat, tedy nejmenších chlapců.

-    Webové stránky nejmenších děvčat, tedy světlušek.

Křižovatka

-    Skautská křižovatka je pro všechny skauty a skautky a najdeš na ní spoustu zajímavých a užitečných věcí. Třeba seznam skautských základen po celé republice.

Skautský svět

-    Skautské stránky pro veřejnost i členy Junáka. Najdeš tu spoustu informací o hnutí a nejrůznější vychytávky.

Buď připraven!

-    Buď připravena k řešení krizových situací! Tyto stránky ti pomohou rychle se orientovat, reagovat a být rozhodná v těžkých situacích.

Teepek

-    Teepek je web pro skauty a skautky a rádce a rádkyně. Každý měsíc otvírá jedno téma a kolem něj se pak točí články, ankety sourěže či projekty. Občas vznikají nové rubriky - některé jen dočasně třeba k Vánocům nebo nějaké online hře. Když se na Teepkovi zaregistruješ, můžeš získávat body. Ty pak v jeho krámku vyměňuješ za ceny a zároveň se ti zvyšuje hodnost. Začínáš jako startér a prvňačka, ale brzy to můžeš dotáhnout hodně vysoko. Body se ti načítají za skoro každou aktivitu na stránkách - od přihlášení až po publikování článků.

HRY

www.hranostaj.cz/

-    sbírka nejen skautských her

www.epohoda.cz/lexikon/nabidka_her.htm